Sissekasvanud küüne korrigeerimine ja hooldus

sissekasvanud küünel põletik mädane

Sissekasvanud küüs on küünevalli põletikuline vohamine, küüneserv kasvab naha sisse ja põhjustab valu. 

Mis soodustab küüne sissekasvamist?

  • Kitsad, valesti valitud jalanõud
  • Valesti lõigatud küüs
  • Küüne või jalalaba deformatsioon
  • Kitsad sokid, tugisukad
  • Erinevate haiguste tagajärjel nt ainevahetushäire, küüneseen, psoriaas

Tutvu meie e-poe valikuga, et hoida oma küüned ning küünenahad terved ja tugevad: küüneõlid Ja Seerumid.

Jalgade hoolduse kabinetis selgitatakse välja sissekasvanud küüne põhjus, korrigeeritakse valu tegev küünenurk ning vajadusel paigaldatakse küünele küünebreket. Titaanniit või küünetraat paigaldatakse küünele, kui küüs on deformeerunud või sissekasvanud. Küünebreketid on mõeldud küüne korrigeerimiseks. Traadi paigaldamisel küünele toimib see vastavalt surve ja selle vastasmõju füüsikalisele seadusele nagu lehtvedru. Küüneservad tõstetakse küünevallidest välja. Tekkinud vasturõhk mõjub automaatselt õigesse kohta.

Broneeri aeg meie jalaspetsialisti juurde, kes pakub professionaalset teenust sissekasvanud küünega tegelemiseks ning annab nõu.

Loe ka meie blogi

paksenenud küüned, konnasilmad, paksendid, õrn nahk

Millised on levinumad jalaprobleemid eakatel ning kuidas neid ennetada?

Vanuse lisandudes läbivad meie kehad mitmesuguseid muutusi ja jalad ei ole erand. Õige jalahooldus muutub eakatele üha olulisemaks, et säilitada liikuvust, iseseisvust ja head elukvaliteeti. See juhend süveneb parimatesse eakate jalahoolduse praktikatesse, käsitledes levinud probleeme ja pakkudes praktilisi nõuandeid.

Loe edasi »
sissekasvanud küüs valu, jalaravi, sissekasvanud küüned

Sissekasvanud küüs – mida teha?

Sissekasvanud küünte probleem on üks levinumaid jalahooldusega seotud muresid, millega võib kokku puutuda igaüks meist. See valulik seisund esineb siis, kui küünte servad kasvavad ümbritsevasse nahka sisse, põhjustades põletikku, valu ja mõnikord isegi infektsiooni.

Loe edasi »