Teenused

Meie teenused
Pakume professionaalset abi probleemsete jalgade hoolduses

Jalahooldusspetsialisti töö võimaldab lühendada haigete küünte paranemise aega ning saavutada teraapias kiiremaid tulemusi. 
Leiame koos lahendusi erinevat laadi jalalaba vaevustele. 

Nahapaksendid ja konnasilmad tekivad tavaliselt pideva kestva surve ja hõõrdumise tagajärjel. Tihti on paksendite põhjustajaks vale ja kitsas jalanõud, kuid on teisigi põhjuseid nagu näiteks jalalaba deformatsioon. Loe rohkem.

Ka soolatüügas kasvatab enda ümber paksendi. Soolatüügas ehk Verruca Vulgaris on viiruslik tüügas, mis näitab, et teie organismis on papiloomiviirus. Loe rohkem.

Seen on mikro-organism , mida leidub kõikjal nagu näiteks looduses, inimestel, õhus, maas. Levinumateks küüneseene tekitajateks on dermatofüüdid, pärmiseened, hallitusseened. Vaata rohkem.

Sissekasvanud küüs tähendab küünevalli põletikulist vohamist, küüneserv kasvab naha sisse ja põhjustab valu.  Mis soodustab küüne sissekasvamist? Loe rohkem.

Küüne proteesimine ehk ortootilise geeli paigaldamine on vajalik küüne taastamiseks. Ortootilise geeli abil on võimalik anda küünele tagasi tema loomulik vorm. Vaata rohkem.

B/S klamber paigaldatakse küünele , kui küüs on deformeerunud või sissekasvanud. B/S küünebreket on mõeldud küüne korrigeerimiseks. Loe rohkem.

Diabeetikud peaksid oma jalgu hooldama erilise hoolega. Diabeetiku haavad ei pruugi alati hästi paraneda ning võib tekkida infektsioon. Vaata rohkem.

Eakatel on raske oma jalgu hooldada, kuna vanusega seotult küüned paksenevad ehk vertikaalne küünekasv asendub horisontaalsega ning selliseid küüsi on raske lõigata. Loe rohkem.