Kõik SanaMed vahtkreemid -10% sooduskoodiga "sanamed10" kuni 22. juulini.

Meie teenused


Oleme pikaajalise kogemusega jalahooldusspetsialistid, kes on oma heade klientide jalgade eest hoolitsenud juba pikki aastaid. 

Jalgade hooldus/ravipediküür

Professionaalne jalgade hooldus on investeering tulevikku. Tegemist on aparaadi pediküüriga, mis tagab jalgade kauni väljanägemise ning heaolutunde. Spetsialist saab koostöös kliendiga tegeleda ka jalaprobleemidega (sh konnasilmad, paksendid, soolatüükad, küüneseen, traumaküüned jne), pakkudes võimalusi nende ennetamiseks. 

"Raskete jalgade" hooldus/ravipediküür

Tegemist on aparaadi pediküüriga, mis tagab jalgade kauni väljanägemise ning heaolutunde. Spetsialist saab koostöös kliendiga tegeleda ka jalaprobleemidega (sh konnasilmad, paksendid, soolatüükad, küüneseen, traumaküüned jne), pakkudes võimalusi nende ennetamiseks. Raskete jalgade pediküüri hind on 55 €.

Konnasilmade ja soolatüügaste töötlemine

Ka soolatüügas kasvatab enda ümber paksendi. Soolatüügas ehk Verruca Vulgaris on viiruslik tüügas, mis näitab, et teie organismis on papiloomiviirus. Loe rohkem.

Nahapaksendite ja kannalõhede töötlemine

Nahapaksendid ja konnasilmad tekivad tavaliselt pideva kestva surve ja hõõrdumise tagajärjel. Tihti on paksendite põhjustajaks vale ja kitsas jalanõud, kuid on teisigi põhjuseid nagu näiteks jalalaba deformatsioon. Loe rohkem.

Jala- ja küüneseene ravi toetus

Jalaseen on üsna levinud naha infektsioon ja võib põhjustada sügelust, punetust, naha ketendust ja lõhenemist. Seen on mikro-organism, mida leidub kõikjal nagu nt looduses, inimestel, õhus, maas. 

Sissekasvanud küüne korrigeerimine ja hooldus

Sissekasvanud küüs tähendab küünevalli põletikulist vohamist, küüneserv kasvab naha sisse ja põhjustab valu.  Mis soodustab küüne sissekasvamist? 

Küünetrauma hooldus ja paranemise toetus

Küüne trauma (küüs võib olla deformeerunud) on küüne kahjustus, mis võib tuleneda mitmesugustest põhjustest, nagu õnnetused, löögid, hõõrumine või korduv surve. See võib põhjustada valu, turset, verevalumeid, küünealust hematoomi (verevalumit), küüne eraldumist või muid kahjustusi.

Diabeetilise jala hooldus

Diabeetiku haavad ei pruugi alati hästi paraneda ning võib tekkida infektsioon. Jalanõud ei tohi olla liiga suured ega liiga kitsad, tuleb vältida hõõrdumist. Ei ole soovitav käia paljajalu, diabeetik ei pruugi tunda, kui astub millegi otsa, paljajalu käimisel tekib oht saada trauma.

Eakate jalahooldus

Eakatel on raske oma jalgu hooldada, kuna vanusega seotult küüned paksenevad ehk vertikaalne küünekasv asendub horisontaalsega ning selliseid küüsi on raske lõigata. Lisaks võivad vaevata eakaid erinevad haigused, mille tõttu võib jalgade hooldus olla raskendatud. 

Küüne proteesimine ortootilise geeliga

Küüne proteesimine ehk ortootilise geeli paigaldamine on vajalik küüne taastamiseks. Ortootilise geeli abil on võimalik anda küünele tagasi tema loomulik vorm. Saab taastada murdunud küünt, geeli saab kasutada ka lihtsalt värvimuutusega küünel. Sisuliselt saab ortootilise geeliga küüne uuesti üles ehitada, et küüs näeks taas kaunis välja. Kui küüs tuli ära või on lahti, saad abi jalaravispetsialisti juurest.

Küünebreketi paigaldus

Titaanniit või küünetraat paigaldatakse küünele, kui küüs on deformeerunud või sissekasvanud. Küünebreketid on mõeldud küüne korrigeerimiseks.Traadi paigaldamisel küünele toimib see vastavalt surve ja selle vastasmõju füüsikalisele seadusele nagu lehtvedru.

Jalanõude sterilisatsioon Klenz osoonikapis

Klenz MS-200KL Ozone Sanitiser oksüdeerib ja hävitab kiiresti bakterid, seened ja viirused, samuti neutraliseerib lõhna põhjustavaid aineid. Klenz muundab osoonigaasi tagasi hapnikuks, muutes selle väga keskkonnasõbralikuks desinfektsioonivahendiks. Laboratoorsetes tingimustes vähendas Klenz bakterite taset 30 minuti pärast 99,9 %. Jalatsid peaksid kapis olema umbes 20-30 minutit.

Meie tiim töötab pühendunult Teie jalgade tervise heaks

Jalahooldusspetsialisti töö võimaldab lühendada haigete küünte paranemise aega ning saavutada probleemsete jalgade hoolduses kiiremaid tulemusi. 
Jalaravikabinetis leiame koos lahendusi erinevat laadi jalalaba vaevustele.