Korduma kippuvad küsimused

Kõige tihemini küsitud küsimused

Kas teie juures saab tasuda kaardiga?

Jah, meie kabinetis saab tasuda nii kaardimaksega kui ka sularahas.

Kas te tegelete ka jalaseene või küüneseenega?

Jah, meie juures käib pea igapäevaselt jalaseene või küüneseenega hädas olevad kliendid. Pöördu julgelt meie poole, et saada oma probleemiga abi. Soovitame kindlasti aga eelnevalt arsti juures veenduda, et tegu on seenhaigusega. Selleks võetakse arsti juures analüüsid.

Kust saaksin tooteid osta kui e-poest ei soovi tellida?

Meie jalakabinet asub Pirni 7-36. Oleme tööpäeviti avatud. Kindluse mõttes palume eelnevalt helistada kui soovite tulla koha pealt ostma, et saaksime Teile oma aja segamatult pühendada ning parimaid tooteid soovitada.

Mida teha kui mul on sissekasvanud küüs ja see teeb valu?

Kahjuks on raske telefoni või e-maili teel nõu anda. Palume pöörduda meie visiidile, et saaksime vajalikku abi anda. Aja saate broneerida siit

Kui kiiresti te kauba teele panete?

Meie jaoks on kiire tarne väga oluline, seega paneme selle tavaliselt teele tellimisega samal päeval (tööpäeviti). Saadame pakke Smartpostiga, DPD-ga ja Omnivaga. Valikus on nii tarne pakiautomaati kui ka kullerteenus.

Kas te müüte jalahooldustooteid ka firmadele?

Jah, me müüme meie tootevalikut suurele hulgale pediküüri tegijatele ja jalaravispetsialistidele/podoloogidele üle Eesti. Ärikliendiks registreeru siit. Kui meil ei leidu toodet, mida Sul on vaja, anna teada. Leiame selle!