Meist

Kindel samm tervete jalgade suunas

Meie FIT-SPIRIT OÜ-s usume, et õnneliku ja tervisliku elu alus algab Sinu jalgadest. Meie teekond algas lihtsa missiooniga: pakkuda spetsialiseeritud hoolt neile, kes võitlevad jalgu puudutavate probleemidega. Mõistame, et iga sinu samm peaks olema mugav ja kindel, ning seetõttu oleme pühendunud pakkuma laia valikut jalahooldusteenuseid ja jalahooldustooteid, mis vastavad igale vajadusele.

Meie jalahooldusspetsialistid on pikaaegse kogemusega. Töötame Jalgade hoolduse kabinetis iga päev selle nimel, et oma klientidele parimat kliendikogemust pakkuda. Spetsialistid on eelnevalt töötanud jalahooldusspetsialistidena Jalaravi Kliinikus, kust on saadud laiapõhjaline erialane kogemus. Me täiendame ennast pidevalt erialaselt ning hoiame ennast kursis erialaste uuendustega. Professionaalne jalahooldus ehk ravipediküür on miski, mida teeme hingega. Meie professionaalsed jalahooldusteenused on meie brändi nurgakivi. Olgu selleks küünte korrigeerimine, naha paksendite eemaldamine, sissekasvanud küünte hooldus, soolatüügaste töötemine või jalaseene ravi toetus, meie ekspertide naiskond on varustatud parimate teadmiste ja tööriistadega, et pakkuda leevendust ja tulemusi. Samuti oleme spetsialiseerunud eakate jalahooldusele, tagades, et iga põlvkond naudib mugavust ja liikuvust, mida on vaja täisväärtusliku elu elamiseks.

Meie valik kvaliteetseid jalahooldustooteid hõlmab kõike alates rahustavatest niisutavadest kreemidest, mis on mõeldud kuiva naha, kannalõhede ja naha paksendite hoolduseks, kuni sihipäraste hooldusvahenditeni, nt jala- ja küüneseene, küünetraumade või hoopis higistavate jalgade jaoks. Diabeetikutele pakume spetsialiseeritud tooteid, et tagada teie jalgadele õrn ja hoolitsev hooldus, mida nad väärivad.

Kuid me ei piirdu ainult sellega. Meie pühendumus tipptasemele laieneb ka meie tööriistade ja pediküüriseadmete valikule, mida pakume jalahooldusspetsialistidele, podoloogidele. Kreemidest, õlidest, abrasiividest ja pediküüriaparaatidest kuni viimase peal töökärudele ja kappidele pakume professionaalidele vajalikke instrumente, et pakkuda esmaklassilist hooldust. 

Liitu ka Sina rahulolevate klientidega, kes on kogenud FIT-SPIRIT OÜ toetust, kas siis tipptasemel jalahooldusteenuse või maailmatasemel toodete näol. 

Astu maailma, kus jalahooldus ei ole lihtsalt üks järjekordne teenus, vaid elamus ja elukvaliteedi teisele tasemele viimise osa. Uuri meie tooteid ja teenuseid juba täna ja astu esimene samm tervete jalgade suunas.

Fit-Spirit OÜ/Jalgade hoolduse kabinet on Saksamaa kaubamärgi CareMed Products GmbH  ja LUKAS-ERZETT GmbH & Co. KG ametlik maaletooja ja edasimüüja. Meie tootevalikust leiate lisaks ka kaubamärgi Aarkada Sp. z o. o. ja Tecniwork S.p.A. kvaliteetseid jalahooldustooteid. Tegu on jalgade hoolduse valdkonnas kõrgelt hinnatud toodetega. Jalahooldustoodete hulgi- ja jaemüük. 

Meie inimesed

jalahooldusspetsialist, probleemsete jalgade hooldus, jalakabinet

Moonika Uustalu
Tegevjuht/jalaravispetsialist

jalaraviõde sinises vormis, jalakabinet, jalaravi kabinet, probleemsete jalgade hooldus, jalakliinik

Niina Lukina
Jalaraviõde

jalaraviõde valges vormis, jalahooldusspetsialist, jalaravi kabinet, ravipediküür, jalaravi

Piret Hallikivi
Jalaraviõde

jalahooldusspetsialist sinises vormis, probleemsete jalgade hooldus, konnasilm, ravipediküür

Ülle Tipse
Jalaravispetsialist

Eda Ranne
Jalaravispetsialist

Triin Uuk
Müügijuht

Hulgi- ja jaemüük
+37259151408
triin.uuk@jalgadehooldus.ee