Meist

Kindel samm tervete jalgade suunas

Oleme pikaaegse kogemusega jalahooldusspetsialistid. Töötame Jalgade hoolduse kabinetis iga päev selle nimel, et oma klientidele parimat kliendikogemust pakkuda. Oleme eelnevalt töötanud jalahooldusspetsialistidena Jalaravi Kliinikus, kust oleme saanud laiapõhjalise erialase kogemuse. Me täiendame ennast pidevalt erialaselt ning hoiame ennast kursis erialaste uuendustega. Professionaalne jalahooldus ehk ravipediküür on miski, mida teeme hingega.

Meie kindel pühendumus hoolikale jalahooldusele on teeninud meie klientide usalduse ja austuse. Pakume laia valikut kvaliteetseid tooteid ja teenuseid, mis on hoolikalt kujundatud tagamaks, et sinu jalad saavad parimat võimalikku hooldust. Alusta teekonda suurepärase jalgade tervise poole, mida juhendab meie spetsialistide naiskond. Olgu Sul kindlus, et sinu jalahoolduse vajadused on meie peamine prioriteet ning oleme valmis sind igal sammul toetama.

Meie inimesed

jalahooldusspetsialist, probleemsete jalgade hooldus, jalakabinet

Moonika Uustalu
Jalaravispetsialist ja tegevjuht

eesti lipp
vene keel
english flag
itaalia keel
jalaraviõde sinises vormis, jalakabinet, jalaravi kabinet, probleemsete jalgade hooldus, jalakliinik

Niina Lukina
Jalaraviõde

eesti lipp
vene keel
jalahooldusspetsialist sinises vormis, probleemsete jalgade hooldus, konnasilm, ravipediküür

Ülle Tipse
Jalaravispetsialist

eesti lipp
vene keel
jalaraviõde valges vormis, jalahooldusspetsialist, jalaravi kabinet, ravipediküür, jalaravi

Piret Hallikivi
Jalaraviõde

eesti lipp
vene keel
english flag

Fit-Spirit OÜ/Jalgade hoolduse kabinet on Saksamaa kaubamärgi CareMed Products GmbH jala- ja näohooldustoodete ametlik maaletooja ja edasimüüja. Meie tootevalikus leiate lisaks ka Poola kaubamärgi Aarkada Sp. z o. o. kvaliteetseid jalahooldustooteid. Tegu on jalgade hoolduse valdkonnas kõrgelt hinnatud toodetega. Jalahooldustoodete hulgi- ja jaemüük.