Tecniwork silikoon 200 g

Tootekood: CS610V

✔ Ortooside valmistamiseks 

Efektiivne paksendite leevendamine

Professionaalseks kasutuseks

Uuenduslik valem hoiab ära bakterite vohamise jalanõudes

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Avastage Tecniwork silikoonmassi mitmekülgsus, mis on loodud korrigeerivate ja stabiliseerivate jala ortooside (nt ka varbaeraldajate) jaoks. Silikooni/katalüsaatori segamissuhe on 100:7.

Tecniwork silikooni uuenduslik valem

Surve leevendamine: meie silikooniga valmistatud ortoos vähendab efektiivselt paksendeid, ennetab nende teket ja leevendab ebamugavustunnet. Ortoos on hindamatu vahend erinevate jalgade seisundite, nagu kallused ja survega seotud probleemide, leevendamiseks. Ennetab ville ning on mugav kanda.

Parimad tulemused: erineva kõvadusega silikoonid võimaldavad ortoosid valmistada täpselt vastavalt kliendi vajadusele. Tänu ortoosile on võimalik vähendada ja leevendada paksendeid (võtta survet maha survepunktidest), teha individuaalselt valmistatud varbaeraldajaid ja palju muud.

Tänu uuenduslikele biotehnoloogilistele komponentidele hoiab see ära bakterite vohamise ning sobib seetõttu kandmiseks ka jalatsites.

Tecniwork silikooni on lubatud segada erineva kõvadusega silikoonmassidega.

Kiire töö: töötlemis- ja kõvastumisaeg on kiire, võimaldades jalahooldusspetsialistidel töötada tõhusalt ja täpselt.

Mitmekülgne rakendamine: silikooni saab katalüüsida mis tahes katalüsaatoriga pasta, vedeliku või geeli kujul. See tähendab ka paindlikkust ja mugavust. Jalaravispetsialistid saavad selle sujuvalt oma olemasolevasse tööprotsessi integreerida, tagades parimad tulemused.

Tõstke oma praktika uuele tasemele meie silikoonmassiga tehtud ortoosidega, mis on loodud jalgade tervise ja mugavuse parandamiseks kõikidele vanuserühmadele.

Leia siit ka Reaktol katalüsaator.

Lisainfo

Kõvadus

Keskmine, Kõva, Väga pehme

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Tecniwork silikoon 200 g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga