Rösch & Handel hõbenitraadipulgad 75%

Tootekood: 13042

✔ Soolatüügaste eemaldamiseks

✔ Professionaalseks kasutuseks

✔ Hõbedasisaldus 75%

✔ Sobilik ka väiksema verejooksu peatamiseks

✔ Liigse koekasvu eemaldamiseks, mis tekivad tavaliselt haavade paranemisel

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Rösch ja Handel flex hõbenitraadipulgad 75%. Hõbenitraadipulkasid kasutatakse keemiliseks kauteriseerimiseks, kasutades hõbenitraadi ja kaaliumnitraadi segu. Toode on mõeldud professionaalseks kasutamiseks.

Hõbenitraadiipulgad on tõestatud vahend kudede liigse vohamise eemaldamiseks, mis võib tekkida nahahaavade paranemisel. Need sobivad kasutamiseks haavahoolduses – väiksema verejooksu peatamiseks või liigse koekasvu eemaldamiseks, mis tekivad tavaliselt haavade paranemisel. Levinud kasutusalad on soolatüügaste eemaldamine jalaravis (sobilik ka nt konnasilmade eemaldamiseks).

Pealekandmine on kiire, lihtne ja tavaliselt täiesti valutu.

Omadused: Hõbenitraat soodustab kärna teket. Hõbenitraadipulgad 75% võimaldavad väga täpset töötlust, nii et mõju piirdub soovitud piirkonnaga.

Kasutamine: Professionaalseks kasutuseks. Esmalt niisuta pulgapea veega. Eesmärk on kanda hõbenitraadiga rikastatud vedelikku soovitud alale. Rullige pulka mitu korda ühtlaselt üle soovitud ala, ilma survet avaldamata. Töödeldud ala muudab värvi. Värvimuutuse ilmnemiseks võib kuluda kuni 24 tundi.

Vt informatiivset kasutusvideot siit.

 

Koostis: koosneb 75% hõbenitraadist ja 25% kaaliumnitraadist

Ettevaatusabinõud

  • Vastsündinutel ja tundliku nahaga inimestel tuleks probleemset piirkonda töödelda võimalikult lühikese aja jooksul
  • Ebatavalise värvusega või ebatavalise kujuga nahakahjustuste korral, mis ei ole selgelt äratuntavad kui “granulatsioonikude” või kui lihtsad tüükad, tuleks hõbenitraadist pulkasid kasutada ainult arsti järelevalve all.
  • Riideid ja muid esemeid tuleb pulkade käsitsemisel kaitsta. Hõbenitraat põhjustab pruuni-mustaid plekke, mida tavaliste puhastusvahenditega eemaldada ei ole võimalik.
  • Puhasta terve nahk, mida on kogemata pulgaga kokku saanud, jooksva vee all käsnaga põhjalikult; nende nahapiirkondade kahjutu tume värvus võib siiski tekkida. Tume värvus kaob umbes 10–14 päeva pärast.
  • Kui pulk satub silma, loputage kohe avatud silmalaud jooksva vee all vähemalt viis minutit ja pöörduge seejärel arsti poole.

Tegu on meditsiinilise seadmega. Klass 1.

Lisainfo

Kogus

10 tk, 100 tk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rösch & Handel hõbenitraadipulgad 75%”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga