Prontoman Sprei 250 ml

Prontoman Spray – Kaitse seente ja mikroobide (k.a MRSA, metitsilliiniresistentse Staphylococcus aureus) eest.

  • Pehmendab sarvnahka ettevaatlikult, õrnalt ja traumasid tekitamata
  • Toetab vigastatud naha paranemist
  • Toimib põletikuvastaselt

Prontoman sprei on lahus naha ja küünte piirkonna antiseptiliseks puhastamiseks. Seoses alandatud pindpinevuse ja pihustiga kasutamisega puhastab Prontoman sprei usaldusväärselt ja valutult saastest ka neid piirkondi, mis on raskesti ligipääsetavad. Kindlalt kõrvaldatakse ka multiresistensted haigustekitajad (MRSA) ja seennakkuse tekitajad. Samaaegselt pehmendab Prontoman sprei õrnalt ka sarvnahka.

Vigastatud naha puhul võib Prontoman spreid kasutada nakkuste profülaktikaks. Vahend toetab ka paranemist. Koostisainete tõhusust on miljoneid kordi kliiniliselt tõestatud, need on ohutud ja neid peetakse haavaravis esimeseks valikuks. Prontoman spreid võib kõhklusteta kasutada ka pikema perioodi vältel. Ka allergikud ja diabeetikud taluvad seda hästi.

Kasutamine: Infektsiooni ennetamiseks võib vahendit kasutada ka vigastatud naha korral. Et eemaldada nendest piirkondadest mustust, verd ja haigustekitajaid, pihustada sinna ohtralt Prontoman spreid. Kui antud koht on väga määrdunud, korrata pihustamist mitu korda.
Sarvnaha pehmendamiseks pihustage Prontoman spreid ohtralt jalgadele. Laske lahusel mõjuda, kuni sarvestunud nahk muutub valkjaks. Väga paksu sarvnaha korral (nt kandadel) tuleb lasta vahendil kauem mõjuda. Vajadusel pihustage uuesti.

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

17.00 (sisaldab KM)

Laos (tarneaeg kuni 3 tööpäeva)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Prontoman Sprei 250 ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi pakkumist

Palun täida allolevad väljad ning võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktandmed
Päringu sisu