Lukas ümar lihvimiskübar Thermo Ø 10 mm

Lukas ümar thermo lihvimiskübar kalluste eemaldamiseks läbimõõduga 10 mm. Uuendusliku ülemaailmse tootjana toetub Lukas lihvimisel lihvmütside termoefektile: patenteeritud värvimuutus annab juba varakult märku ülekuumenemise ohust. See annab klientidele ja kasutajatele jalahoolduses suurema ohutuse.

Värvimuutustehnoloogia kasutab kaheastmelist värvimuutust, et hoiatada õigeaegselt naha ülekuumenemise ohu eest. Kasutaja saab kohe reageerida, vähendades survet, nihutades tööpiirkonda või katkestades korraks töötlemise. Klient kogeb protseduuri meeldivana – ilma ebamugavustunde ja valuta. Ülekuumenemisest tingitud nahakahjustuste oht on peaaegu võimatu.

Diabeetikud tervitavad seda tehnoloogilist edusammu meditsiinilises jalahoolduses/podoloogias. Halvimal juhul ei märka ei kasutaja ega klient õigeaegselt, et otsiku temperatuur võib olla liiga kõrge ja seetõttu ravi ajal üle kuumeneda ning see võib põhjustada ebamugavustunnet. Lisaks on diabeetikutel haavade paranemine halvenenud. Traditsioonilised instrumendid, nagu lõikurid, teemantlihvijad või skalpellid, võivad endas kujutada vigastusohtu, millel võivad olla diabeetikutele raskendatud tagajärjed. Kaasaegne SK THERMO lihvmüts vähendab need riskid miinimumini.

  • ohutu jalahooldus tundlikele ja neuropaatilistele jalgadele
  • tõhusam ja kiirem ravi
  • Suurem töötlemisjõudlus ilma lihvmütsi vahetamata

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

8.5073.20 (sisaldab KM)

Lisainfo

Karedus

kare – 80 grit (coarse), keskmine – 150 grit (medium), pehme – 320 grit (fine)

Kogus

10 tk, 100 tk

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lukas ümar lihvimiskübar Thermo Ø 10 mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi pakkumist

Palun täida allolevad väljad ning võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktandmed
Päringu sisu