Lukas GT Special ümar termootsik Ø 13 mm

GT-SPECIAL termootsik, mis on valmistatud pikalt säilivate omadustega polüuretaanist. Isegi pärast pikka kasutusiga ja töötlemistsükleid autoklaavis vananemismõjud puuduvad. Otsik jääb püsivalt elastseks ja säilitab oma omadused. Nagu kõigi LUKASe otsikute puhul, on ka võll roostevabast terasest. See tähendab, et instrumenti saab ka korduvalt puhastada. Roostet ei esine. Tänu uutele materjaliomadustele pole otsikul enam vahesid. Otsikut saab hõlpsalt vahetada ja see püsib pöörlemisel kindlalt paigal. Lisaks on otsik vähem vastuvõtlik mustusele, sest mustus ei jää vahedesse. Ka otsiku puhastamine on nüüd palju lihtsam ja absoluutselt kriitilise tähtsusega: kuna seal pole enam õõnsusi, pole kõrgendatud nõuded ümbertöötlemisele enam vajalikud.

Täiustatud jahutus – ainult LUKASel:
Teine murranguline eelis tuleneb täiustatud jahutusest tänu PU korpuses olevatele suurenenud soojusjuhtivusega lisanditele. Patenteeritud soojuse hajumine tagab kiirema jahutuse. Soojus eraldub võlli kaudu. See toob kaasa instrumendi pikema kasutusea ja kliendile veelgi meeldivama jalahoolduse.

  • Täiustatud jahutus tänu patenteeritud soojuse hajumise funktsioonile, mis tagab pikema kasutusea ja meeldivama hoolduse
  • Polüuretaanist otsik, mis säilitab oma omadused pikaks ajaks
  • Võib piiranguteta autoklaavida
  • Otsik on vähem mustusele vastuvõtlik ja seda on lihtsam puhastada

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

7.60 (sisaldab KM)

Laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lukas GT Special ümar termootsik Ø 13 mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi pakkumist

Palun täida allolevad väljad ning võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktandmed
Päringu sisu