Arkada akrüülpulber 10g

Tootekood: 1004

✔  Küüneplaadi ohutu korrigeerimine

✔ Sissekasvanud küünte korrigeerimine

✔ Küüneplaadi defektide antibakteriaalne rekonstrueerimine

✔ Sisaldab hõbedat

 

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

Kirjeldus

Akrüülpulber küünte rekonstrueerimiseks. Selle aluseks on jalaravikabinettides tuntud ja end tõestanud pulber, mis vedelikuga kombineerituna muutub akrüülvaiguks. Akrüülis on just hõbe eriliseks komponendiks. Preparaadi AArkada Moca Srebra kasutamine muudab sissekasvanud küünte korrigeerimise ja küüneplaadi defektide rekonstrueerimise veelgi tõhusamaks ja terviklikumaks.

Jalaravi seisukohalt on akrüülpreparaadid seenhaiguste või sissekasvanud küünte ravi toetuseks õiged vahendid. Arkada astus aga sammu edasi – nad töötasid välja bakteriostaatiliste omadustega akrüülpreparaadi, mis mitte ainult ei paranda välimust, vaid toetab ka mükoosi ravi. Selleks kasutati hõbedat.

Tõhus võitluses bakterite ja seente vastu

Uuringud näitavad, et Pseudomonas aeruginosa bakterite ja Candida albicans seente esinemine väheneb kosmeetikas oluliselt hõbedaühendite lisamisega kontsentratsioonis 0,005%.

Kuidas see töötab? Väävliioonid esinevad haigust põhjustavate mikroorganismide rakuseintes. Preparaadis sisalduvatel hõbedaioonidel on nende suhtes afiinsus. Väävliioonidega seondudes blokeerivad nad bakterite või seente hingamisprotsessi. See omakorda põhjustab mikroorganismide hävinemise.

Traditsioonilised akrüülpreparaadid peidavad tõhusalt küünehaigustest põhjustatud kahjustusi. Hõbe on ideaalne lahendus teraapia ajal – see mitte ainult ei peida, vaid kiirendab ka täielikku taastumist.

Olulised omadused

• küüneplaadi ohutu korrigeerimine
• sissekasvanud küünte korrigeerimine
• küüneplaadi defektide antibakteriaalne rekonstrueerimine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Arkada akrüülpulber 10g”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga