Kõik SanaMed vahtkreemid -10% sooduskoodiga "sanamed10" kuni 22. juulini.

Teenused

Oleme pikaajalise kogemusega jalahooldusspetsialistid, kes on oma heade klientide jalgade eest hoolitsenud juba pikki aastaid. 

Meie teenused

Probleemsete jalgade hooldus

Professionaalne jalgade hooldus on investeering tulevikku. Tegemist on pediküüriga, mis tagab jalgade kauni väljanägemise ning heaolutunde. Spetsialist saab koostöös kliendiga tegeleda lisaks ka jalaprobleemidega, pakkudes võimalusi nende ennetamiseks. 

Konnasilmade ja soolatüügaste töötlemine

Ka soolatüügas kasvatab enda ümber paksendi. Soolatüügas ehk Verruca Vulgaris on viiruslik tüügas, mis näitab, et teie organismis on papiloomiviirus. Loe rohkem.

Nahapaksendite ja kannalõhede töötlemine

Nahapaksendid ja konnasilmad tekivad tavaliselt pideva kestva surve ja hõõrdumise tagajärjel. Tihti on paksendite põhjustajaks vale ja kitsas jalanõud, kuid on teisigi põhjuseid nagu näiteks jalalaba deformatsioon. Loe rohkem.

Jala- ja küüneseene ravi toetus

Jalaseen on üsna levinud naha infektsioon ja võib põhjustada sügelust, punetust, naha ketendust ja lõhenemist. Seen on mikro-organism, mida leidub kõikjal nagu nt looduses, inimestel, õhus, maas. 

Sissekasvanud küüne korrigeerimine ja hooldus

Sissekasvanud küüs tähendab küünevalli põletikulist vohamist, küüneserv kasvab naha sisse ja põhjustab valu.  Mis soodustab küüne sissekasvamist? 

Küünetrauma hooldus ja paranemise toetus

Küüne trauma (küüs võib olla deformeerunud) on küüne kahjustus, mis võib tuleneda mitmesugustest põhjustest, nagu õnnetused, löögid, hõõrumine või korduv surve. See võib põhjustada valu, turset, verevalumeid, küünealust hematoomi (verevalumit), küüne eraldumist või muid kahjustusi.

Küünebreketi paigaldus

Titaanniit või küünetraat paigaldatakse küünele, kui küüs on deformeerunud või sissekasvanud. Küünebreketid on mõeldud küüne korrigeerimiseks.Traadi paigaldamisel küünele toimib see vastavalt surve ja selle vastasmõju füüsikalisele seadusele nagu lehtvedru.

Diabeetilise jala hooldus

Diabeetiku haavad ei pruugi alati hästi paraneda ning võib tekkida infektsioon. Jalanõud ei tohi olla liiga suured ega liiga kitsad, tuleb vältida hõõrdumist. Ei ole soovitav käia paljajalu, diabeetik ei pruugi tunda, kui astub millegi otsa, paljajalu käimisel tekib oht saada trauma.

Eakate jalahooldus

Eakatel on raske oma jalgu hooldada, kuna vanusega seotult küüned paksenevad ehk vertikaalne küünekasv asendub horisontaalsega ning selliseid küüsi on raske lõigata. Lisaks võivad vaevata eakaid erinevad haigused, mille tõttu võib jalgade hooldus olla raskendatud. 

Küüne proteesimine ortootilise geeliga

Küüne proteesimine ehk ortootilise geeli paigaldamine on vajalik küüne taastamiseks. Ortootilise geeli abil on võimalik anda küünele tagasi tema loomulik vorm. Saab taastada murdunud küünt, geeli saab kasutada ka lihtsalt värvimuutusega küünel.

Meie tiim töötab pühendunult Teie jalgade tervise heaks

Jalahooldusspetsialisti töö võimaldab lühendada haigete küünte paranemise aega ning saavutada teraapias kiiremaid tulemusi. 
Leiame koos lahendusi erinevat laadi jalalaba vaevustele.