Lukas lihvimiskübar koonus Ø 10 mm, coarse, karedus 80-10 tk

Meie lihvimiskübarate eelised tavaliste lõikurite, teemantlihvijate ja skalpellide ees ei kajastu mitte ainult kuju ja suuruse mitmekesisuses, vaid eelkõige jõudluses, hinnas ja hügieenis.

Jalaravis on täpsus väga oluline. Pakume teile erineva suuruse, kuju ja peensusastmega lihvimiskübaraid. See tähendab, et leiate iga jalahoolduse jaoks sobiva instrumendi, mis tagab kiire ja põhjaliku töö. Ühekordselt kasutatav aspekt säästab aega ja on eelkõige hügieeniline. Peale iga patsiendiga töötamist vahetatakse lihvimiskübar välja ning nii välistatakse mikroobide edasikandumine täielikult. Puudub vajadus töömahuka ja aeganõudva lihvimiskübara puhastamise järele. Meie abrasiivseid lihvimiskübaraid võib kasutada ainult vigastamata nahal.

Diabeetikud võivad ka jalgade meditsiinilise ravi ajal istuda ja lõõgastuda. Vaatamata vähenenud valu- ja temperatuuritundlikkusele ning haavade paranemisprobleemidele on tänu meie THERMO abrasiivse lihvimiskübaraga võimalik probleemivaba ja vigastusteta hooldus.

Lukas lihvimiskübarate eelised

  • Odavam hind
  • Saadaval erineva kuju, suuruse ja peensusastmega
  • Hügieeniline ühekordne kasutamine hoiab ära mikroobide edasikandumise
  • Töötage kiiremini ja täpsemalt

Mittenakkuva toimega hügieeniline kaitse
Nii toimib tõhus ja õrn jalaravi.

Tänu tipptehnoloogiale on oranž lihvimiskübar oluliselt tõhusam kui teised võrreldavad vahendid. Tulemus: kalluse eemaldamine on palju kiirem ja õrnem! Tulemuseks on imeliselt sile ja ilus nahk. Töödeldud nahapiirkond on vähem stressis – kliendil on parem olla. Mittenakkuv efekt tagab, et korgi pinnale ei jää praktiliselt nahka. Kallused saab eemaldada, ilma et oleks vaja keerulisi ja aeganõudvaid tööriistavahetusi.

Pakis on 10 tk.

Ärikliendina saate hulgihindasid näha ning ostu sooritada peale registreerimist ning meie poolset kinnitust.

7.63 (sisaldab KM)

Laos

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lukas lihvimiskübar koonus Ø 10 mm, coarse, karedus 80-10 tk”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi pakkumist

Palun täida allolevad väljad ning võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust.

Kontaktandmed
Päringu sisu